SPIRIT

3

Hodinové lekce

Rozvrh hodinových lekcí

PROSÍME SLEDUJTE PŘÍPADNÉ ZMĚNY V ROZVRHU NA HLAVNÍ STRÁNCE, DĚKUJEME

  RANNÍ HODINY

17:30
18:45
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
 
PO       KONDIČNÍ
TRÉNINK
Lenka T.
BODY
STYLING

Lucie Š. 
   
ÚT
 
       PROBLÉMOVÉ PARTIE
Lucie Š.

 
ST
  17:00-18:00
TVAROVÁNÍ POSTAVY 
Honza K.
PILATES
Barbora P. 
DAVELSKÝ
KRUHÁČ
Lenka T.
   
ČT
 
      POWER
YOGA
Petra 
   
9:00-10:00
BŘIŠNÍ KOTEL

Lucie Š.
OD ZÁŘÍ 2017
    BODYFORM
Martina K.
TRX*
Martina K.
OD ZÁŘÍ 2017
   
SO              
NE     17:30-19:00
DANCE AEROBIC
Petra OD ZÁŘÍ 2017
KONDIČNÍ TRÍNINK
Lenka T.
   

*- nelze uplatnit z permice (rozdílná cena hodiny), děkujeme

NÁVOD NA ONLINE REZERVACE NAJDETE NA KONCI STRANY

 BODYFORM

Hodina je složena ze 2. částí, první je složena ze zahřívací části , druhá posilovací je zaměřena na zpevnění problémových částí těla ( hýždě, břicho, paže)

KONDIČNÍ TRÉNINK

Kondiční trénink je forma dynamického posilování se zaměřením na spodní i horní partie+ 15 min posilovačky na břicho.
Cvičení je členěno do vteřinových úseků, jako znáte z kruhového tréninku. Hodina a čtvrt připomínající atletickou kondiční přípravu.
Trénink je určen pro mírně pokročilé, kteří chtějí vyzkoušet další metu na cestě za pevnou postavou a skvělou kondičkou

Davelský Kruháč

 

Silově vytrvalostní trénink, který zvyšuje kondici a tepovou frekvenci. Trénink je poskládán, tak aby vyhovoval rekreačním sportovcům, kteří chtějí zvýšit svoji fyzičku, tak i aktivním sportovcům, jako doplněk k jejich sportu. Kruhový trénink je na 75 minut a má tři části. První část se skládá z atletické rozcvičky. Druhá část se skládá ze silově vytrvalostního posilování. Třetí část se skládá ze 4 kruháčů, 2 na vrchní část a 2 na spodní část těla.Vyběhání + protažení na konci. Při dobrém počasí, se cvičí venku.

 

 TRX

Cvičení na závěsném systému rozvíjející tělesnou sílu a kondici pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Během sportování, i v každodenním životě se pohybujeme v mnoho rovinách. Cvičení na závěsném systému nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Komplexní cvičení s váhou vlastního těla nebo s pomůckami, se zaměřením na správné držení těla, vhodné pro pány i dámy. Střídají se posilovací, dynamické, vytrvalostní, balanční a rehabilitační cviky tak, aby se procvičily všechny svalové partie, pomohly zlepšit držení těla, fyzickou kondici i lépe spalovat tukové zásoby. 
Trénink se zaměřuje na „CORE“ (hluboký stabilizační svalový systém). Lekce je skupinová, ale s individuálním přístupem.

POWER YOGA

POWER YOGA je výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení. Jedná se o formu cvičení, po které se budete nejen cítit skvěle, pomáhá ale i s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády. Stejně jako tradiční jóga odbourává i power jóga stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů. Další výhodou power jógy je, že se nezaměřuje pouze na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu, zachovávají správné držení těla a napomáhají udržet zdravé klouby a páteř.

BŘIŠNÍ KOTEL

Lekce specializovaná na břišní svalstvo. Posílením těchto partií se zlepšuje držení těla, předchází bolestem zad, které vznikají často z oslabení této partie. Doporučujeme 2x-3x týdně pro optimální výsledky

BODYSTYLING

 Skládá se ze tří částí-  síla, kardio a břicho,- dvě minuty kardio, 4minuty posilovačky a 4 minuty břicho, cvičí se 40 min v kuse. Na začátku lekce je zahřátí, na konci důsledné protažení. Ke cvičení se používají 1-2 kg činky, váhu si zvolí cvičenec sám, podle možností. Cvičení je účinné a založené na fungující myšlence-rozpálit tělo, vyvolat zmatek, rychle spalovat. Váš zahřátý metabolismus rychle spaluje a to nejen po dobu samotného cvičení, ale i několik hodin poté. Cvičení je vhodné pro ženy i muže, začátečníky i pokročilé.

ONLINE REZERVACE:


 http://onlinememberpro.cz/spirit/

Připomínáme, že rezervace na skupinové lekce je potřeba rušit minimálně 6hodin před začátkem lekce. V případě opakovaného nezrušení uskutečněných rezervací  nebudeme umožňovat rezervování jednotlivých lekcí. Včasným zrušením rezervace uvolníte místo dalším zajemcům.
Děkujeme za pochopení.

Pro online rezervace je nutné být vlastníkem členské karty "SPIRIT", která Vám po nabití kreditu nebo zakoupení permanentky, vše velmi ulehčí. Přihlašovacími údaje jsou: uživ.jm. je vaše příjmení a heslo je číslo vaší členské karty.V případě jakýchkoli potíží neváhejte volat nebo se osobně dotazovat na recepci našeho sportcentra.


 

© 2017 MPM, s.r.o. webdesign: LUXART-IT